BİZ KİMİZ?

NICU ACADEMY HAKKINDA

  • Sürekli Eğitim
  • Uluslararası Bilgi ve Deneyim
  • Alanında Uzman Kadro
  • Hasta Haklarına Daimi Saygı
  • Özverili Yaklaşım
Disiplin 100%
Sürekli Eğitim 100%
Fedakarlık 100%
Dakiklik 100%
Empati 100%

Cedrus Crital Care Teknopol İstanbul’da yer alan medikal mühedislik alanında faaliyet gösteren bir ARGE firmasıdır. NICU Academy ise Cedrus Crital Care’in sağlık eğitimi alanındaki markasıdır.

NICU Academy, yenidoğan yoğun bakımı konusunda uluslararası alanda edindiği bilgi ve deneyim ile hemşirelerin eğitimi ve yoğun bakım ünitelerinin standartlarının yükseltilerek bebeklerin ve ailelerin her daim yanı başınızdadır.

NICU Academy, yenidoğan yoğun bakımı alanında; nitelikli hizmet içeriği ile yeni mezun hemşirelerin ve hemşire adaylarının yenidoğan yoğun bakımı alanında uzmanlaşmasını teşvik etmek amacıyla çalışmaktadır.

Aileye katılan bir bebek, yola çıktığının müjdesi ile birlikte herkesi mutlu eder; umutlandırır. Ama bazen işler istenildiği gibi gitmeyebilir.

Erken doğum başta olmak üzere, çoğul gebelik, gelişim geriliğine bağlı gelişen sağlık problemleri, zamanında doğan bebeklerin bazılarında yaşanan solunum bozuklukları gibi sebeplerle yolunuz yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile kesişebilir.

Yenidoğan meleklerin insanüstü mücadelesini, ailelerin yaşadığı yoğun duyguları dakikaların hatta saniyelerin önemli olduğu anlarda; doktor ve hemşirelerin üstün çabaları ancak mutlu sona ulaştırabilir.

Bu sebeple NICU disiplin, sürekli eğitim, fedakârlık, dakiklik ve empatiyi ilke edinmiş sağlık personelinden oluşmaktadır.

“Her Yenidoğan Yeni Bir Dünya”

“Avucumdaki Mucize”

NICU Akademi disiplin, sürekli eğitim, fedakarlık, dakiklik ve empatiyi ilke edinmiştir.

NEDEN NICU ACADEMY?

NICU MİSYONU

NICU Academy, yenidoğan yoğun bakımı alanında; nitelikli hizmet içeriği ile sağlık sektörünü bilgilendirmek ve bilinçlendirmek, yeni mezun hemşirelerin ve hemşire adaylarının yaşam boyu öğrenme perspektifiyle sürekli öğrenen ve öğreten ekibiyle yenidoğan yoğun bakımı alanında bilgi birikimini paylaşmaktır.

NICU VİZYONU

Sağlık alanında dünya genelinde yenilikçi eğitim modülleri üreterek sektörde aktif bir oyuncu olmaktır.

NICU FARKI

NICU’nun farkı bu alanda çalışan insanların üstün gayret ve çabaları yaşamın en hassas ve kritik evresi olan yenidoğanların yaşama tutunmak için mücadele veren minik mucizelerine eşlik etmeleridir.